ANTIDARK Easy Double W2100 LED sort spot

ANTIDARK Easy Double W2100 LED sort spot

90400002650

Specifikationer:

  • Indbygget LED 12W
  • H:10,5 cm - B:21 cm
  • Dæmpbar: 1800-2700 K
  • 5 års garanti

Levering 1-3 hverdage

2.135 kr.

Levering 1-3 hverdage

Vis flere muligheder
Levering 1-3 hverdage Afhænger af tilvalg. Mere info
2.135 kr.
-
+

ANTIDARK Easy W2100 væg-/loftsspot

EASY Double W2100 er en del af den minimalistiske og funktionelle EASY-serie, som omfatter justerbare væg- og loftlamper med en, to, tre eller fire spots. EASY Double W2100 er det største dobbelt spot i serien, med to spots, der hver har en diameter på 10 cm.

Dette elegante dobbelt spot er med sit enkle design velegnet til mange forskellige steder i hjemmet. Lyset kan justeres præcist i den ønskede retning, da hvert spot kan vippes og drejes 360 grader. Det gør lampen ideel til gangarealer, over køkkenbordet eller til at fremhæve vægkunst og lignende.

Modellen EASY Double W2100 LED DTW tilføjer en ekstra dimension til belysningen med sin 'Dim to Warm' funktion. Dette giver mulighed for at justere farvetemperaturen fra 1800K, som skaber et varmt og hyggeligt lys, til 2700K, som giver et klarere og mere energisk lys. Dette gør det muligt at skabe den perfekte atmosfære til enhver situation, fra afslapning til koncentreret arbejde. Lampens elegante finish tilføjer et moderne touch, der komplementerer enhver indretning.
Generelt
SerienavnEASY
LedningIngen ledning
DesignerAntidark
FatningLED
Indbygget LedJa
Indbygget LysdæmperJa
FarveSort
MaterialeAluminium
MærkeAntidark
Watt forbrug18W
Lyskilde MedfølgerJa
TypeLED
Farvetemperatur2700 K
Lumen1385
Bredde (cm)21.2
Dybde (cm)10
Højde (cm)10.3